Jdi na obsah Jdi na menu

Výsledky tenisového turnaje 2006

16. 6. 2008
Již značně populární letní sportovní akce " Bezděkovské léto", pořádaná v rámci 50 let založení TJ Sokol Bezděkov, má již za sebou první tři soutěže. V tenisovém turnaji při účasti 13 hráčů vyhrál Milan Málek, druhý skončil hokejista Martin Kubát ( oba Chotěboř), třetí Josef Kvapil ( Vysoké Mýto). Ve volejbalovém turnaji smíšených družstev 4+ 2 si z patnácti účastníků vybojovali prvenství Sommerovi před družstvy Šipky ( oba H. Brod) a Kraken ( Praha). Turnaje deblových mixů ve volejbale se zúčastnilo 13 dvojic, palma vítězství patřila páru Kerbr - Jiránková ( Přibyslav), druhé místo získala dvojice Marek - Kočová ( Bezděkov), třetí Vavřička - Hanychová ( H. Brod). Rušno bude po oba sváteční dny v příštím týdnu. Ve středu 5. července od 8 hodin je na pořadu již XII. ročník míčového sedmiboje mužů ( házená, volejbal, nohejbal, penalty, košíková, tenis, stolní tenis), startovné na dvojici 400 Kč, maximální počet 36 párů. Ve čtvrtek 6. července od 8 hodin začíná VI. ročník míčového sedmiboje mixů. Startovné opět 400 Kč na dvojici. Velmi populární je již XXVII. ročník nohejbalového turnaje mužů, začíná v 8.30 hodin, startovné 400 Kč za družstvo. V případě velkého zájmu budou družstva rozdělena do výkonnostních skupin, turnaj je součástí antukové ligy Vysočiny. Předposlední soutěží je volejbalový turnaj žen pro družstva žen všech soutěží, startovné opět 400 Kč, turnaj začíná v neděli 16. července v 8.30 hodin a je rovněž součástí antukové ligy Vysočiny. Akce " Bezděkovské léto" končí v sobotu 29. července jubilejním X. ročníkem nohejbalového turnaje trojic, který je součástí nohejbalového Satelitu. Startovné za trojici 200 Kč, začátek turnaje v 8.30 hodin.